ایستگاه صلواتی پشت نویسی خودروها به همت کانون صبح امید رشت در ایام فاطمیه
ايستگاه صلواتي پشت نويسي خودروها به همت کانون صبح اميد رشت در ايام فاطميه
مدیر کانون صبح امید رشت گفت؛

ایستگاه صلواتی پشت نویسی خودروها به همت کانون صبح امید رشت در ایام فاطمیه

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه هاي متنوعي در دستور کار کانون صبح اميد مسجد حضرت ‌فاطمه‌ الزهرا(س‌) رشت قرار گرفت، ايستگاه صلواتي پشت نويسي خودروها يکي از برنامه ها بود
شناسه خبر : 22764 تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۰۰:۴۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان گیلان: «قنبرعلي قلي پور» مدیر کانون صبح امید رشت گفت: به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برنامه های متنوعی در دستور کار کانون صبح امید مسجد حضرت ‌فاطمه‌ الزهرا(س‌) رشت قرار گرفت: ایستگاه صلواتی پشت نویسی خودروها در خیابان پاسداران شهر رشت یکی از برنامه ها بود که روز دوشنبه اجرا شد و در روزهای دیگر هم اجرا می شود.

«قلي پور» افزود: برپایی ایستگاه صلواتی توزیع مواد ضدعفونی کننده و ماسک یکی دیگر از برنامه هایی بود که در ایام فاطمیه و همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اجرا کردیم.

 

مدیر کانون صبح امید اظهار کرد: مراسم عزاداري شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مسجد حضرت فاطمةالزهراء(س) واقع در فلکه دریایی رشت از روز جمعه ۲۶ دي ماه به مدت سه شب - همراه با نماز مغرب و عشاء برگزار می شود.

 

وی افزود: این مراسم با سخنرانی و وعظٰ «حجت‌الاسلام عيني‌خراساني» و مداحی   «محمدحسين احمدي» با رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می شود.