مراسم شهادت حضرت زهرا(س) به همت کانون جوانان پیرو ولایت ماسال برگزار می شود
مراسم شهادت حضرت زهرا(س) به همت کانون جوانان پيرو ولايت ماسال برگزار مي شود
حسین سوات پور خبر داد؛

مراسم شهادت حضرت زهرا(س) به همت کانون جوانان پیرو ولایت ماسال برگزار می شود

مراسم سوگواري شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مسجد حضرت علي‌بن‌ابي‌طالب(ع) سنگ‌بست ماسال برگزار مي شود
شناسه خبر : 22762 تاریخ انتشار : ۲۴ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۲۳:۳۵

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان گیلان: «حسین سوات‌پور» مدیر کانون جوانان پیرو ولایت ماسال اظهار کرد: آنچه که در سیره زندگانی حضرت فاطمه الزهرا(س) بیش از همه چیز جلوه گری می کند، نگاه خاص حضرت صدیقه کبری(س) به مسئله امامت و ولایت است.
 
مسئول کانون فرهنگی هنری جوانان پیرو ولایت مسجد حضرت علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) سنگ‌بست ماسال افزود: عظمت و عزت دنیای اسلام به پاس خدمات و جان فشانی‌های حضرت فاطمه زهرا (س) است.
 
وی با اشاره به برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) در مسجد سنگ‌بست ماسال گفت: این مراسم روزهای جمعه و شنبه(26 و 27دی) پس از اقامه نماز جماعت مغرب و عشاء راس ساعت 18 برگزار می‌شود.
 
سوات‌پور تصریح کرد: حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر«محمد اصدق‌پور» به عنوان سخنران و «محمود یوسف‌زاده» و «رضا اسماعیلی» به عنوان مداحان این مراسم به سخنرانی و مداحی می‌پردازند.
 
مسئول کانون فرهنگی هنری جوانان پیرو ولایت مسجد حضرت علی‌بن‌ابی‌طالب(ع) سنگ‌بست ماسال ضمن دعوت از مردم برای مشارکت در این برنامه خاطرنشان کرد: مراسم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود و بزرگوارانی که نمی‌توانند حضور پیدا کنند می‌توانند پخش زنده این مراسم را از صفحه اینستاگرام مسجد علی بن ابی طالب(ع) سنگ بست دنبال کنند.