گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کانون ولیعصر (عج) دهسر
گراميداشت نخستين سالگرد شهادت سردار سليماني در کانون وليعصر (عج) دهسر
مدیر کانون ولیعصر(عج) روستای دهسر آستانه اشرفیه؛

گرامیداشت نخستین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در کانون ولیعصر (عج) دهسر

ايماني گفت: براي گراميداشت اولين سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سليماني که مقارن با دهه فاطميه ودهه بصيرت و ميثاق با ولايت بود دو برنامه در دستور کار کانون قرار گرفت .
شناسه خبر : 22242 تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۱۳۹۹ زمان انتشار : ۲۳:۱۰

به گزارش ستاد ارتباطات رسانه ای(فهما) از استان گیلان: کانون وليعصر(عج) روستای دهسر آستانه اشرفیه در ایام فاطمیه و همزمان با نخستین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی مراسم گرامیداشت و سوگواری را در مسجد صاحب الزمان(عج) دهسر برگزار کرد.


 علي ايماني مدیر کانون وليعصر(عج) آستانه اشرفيه اظهار داشت: برای گرامیداشت اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی که مقارن با دهه فاطمیه ودهه بصیرت و میثاق با ولایت بود دو برنامه در دستور کار کانون قرار گرفت .


وی گفت: یکی از مراسم ها در روز سه شنبه ویژه خواهران و دیگری مراسمی در روز چهارشنبه با حضور اهالی روستا و برخی مسولین شهرستان با رعایت پروتکل های اجتماعی برگزار شد.


ایمانی افزود: مراسم ویژه خواهران با دعوت از همسر شهيد مدافع حرم جمال رضي و در مسجد صاحب الزمان(عج) روستای دهسرآستانه اشرفیه برگزار شد و علاوه بر سوگواری فاطمی، با  نشست بصیرت افزائی همراه بود.


گفتنی است؛ دراین مراسم که همزمان با دهه بصیرت و میثاق امت با ولایت برگزار شد، همسر شهید مدافع حرم با گرامیداشت حماسه نهم دی این روز را برگ زرینی از تاریخ عنوان کرد و به روشنگری در باره فتنه 88 و نقش خواص بی بصیرت پرداخت و نیز از رشادت های مدافعان حرم در دفاع از حریم ولایت یاد کرد.